Příjemné ubytování
v penzionu na okraji Brna

Kociánka 65/25a
612 00 Brno - Sadová
tel.: 602 771 852
e-mail: info@bohema.cz
poloha penzionu na mapě

Penzion Kociánka - Soběšice

Penzion Soběšice

Penzion se nachází severním směrem na pokraji lesa nad městem, při procházkách nabízí zajímavé pohledy na Brno s panoramatem Petrova a hradu Špilberk.

Turistika

Bezprostřední okolí penzionu je vhodné pro pěší turistiku - najdete zde množství značených cest a hlavně zajímavých terénů. Můžete navštívit místa Bílovice nad Svitavou (hájenka Lišky Bystroušky, Adamov - Josefské údolí: Býčí skála, Františčina huť u Adamova - památka technického muzea) a mnoho dalších přírodních a turistických zajímavostí. Pěší turistiku můžete kombinovat s použitím MHD. Lokalita se nachází asi 20km od CHKO Moravský kras, kde najdete Punkevní jeskyně a propast Macocha. Dále se nabízí výlety na hrady a zámky na sever od Brna jako jsou Boskovice, Lysice, Kunštát, Rájec - Jestřebí apod.

Cyklistika - cykloturistika

Okolí penzionu je velmi oblíbené je pro cyklistiku už kvůli množství značených cest a hlavně zajímavých terénů. Můžete navštívit zajímavá místa jako jsou Moravský kras, Nový hrad a Starý hrad u Blanska, Santiniho kostel Panny Marie ve Křtinách a mnoho dalších.

Běžky

V zimě můžete využít přírodní trasy a cesty v okolí pro běžecké lyžování.

Jízda na koni

V blízkém okolí se též nachází několik jízdáren s možností vyjížděk na koních.

© Penzion Kociánka 2010 | www.currybar.cz | www.bohema.cz | www.pizzasky.cz